Pages Menu
Categories Menu

pilka siatkowa ekstraklasa

pilka siatkowa ekstraklasa

Pułapka współzależności w związkach

Jedną z największych ofiar ostatnich kilku dekad jest to, że nie zwrócił się do zmieniających się potrzeb dorosłych związkach. Jak Niestabilność stała się normą w naszych wspólnot i naszych domach, podstawowe potrzeby emocjonalne dziecka są pomijane. Widzimy teraz skutki tej straconej szansy w pierwszym pokoleniu młodych osób dorosłych, które zostały podniesione w chaosie i izolacji obecnych czasach.flagi na zamówienie Kontrolowanie impulsów, opóźnienie gratyfikacji, jak również jest empatyczne to tylko niektóre z umiejętności, które są niezbędne, aby stworzyć fundament dla dźwięku, kochający związek. Ponieważ te umiejętności są uśmiercane w tym pokoleniu dorosłych, widzimy znaczną liczbę związków, które są dysfunkcjonalne www.justynaczowicka.pl/2015/03/sesje-noworodkowe.html i współzależne.

Współdziałać w związku w zdrowy sposób wymaga od nas funkcjonować w całkowitej niezależności na płaszczyźnie emocjonalnej. Jednym z najczęstszych problemów, które widzimy w wielu oblubieńczej relacji jest współzależność. Określenie współzależność jest często związane z nadużywaniem substancji, ale nie jest to z kontekstu, że jest używany tutaj. Współzależność stanowi również dynamiczny związek, w którym ludzie są zdolni do zaspokajania ich własnych potrzeb emocjonalnych. Wyglądają innym wypełnić dla deficytów emocjonalnych, które nigdy nie zostały w pełni zrealizowane w dzieciństwie. Można to łatwo rozpoznać, jak dwa człony z kilku wzajemnie oddziaływać.

Gdy współzależne osoby zapoznają się oni opisują uczucie zakończona, gdy razem. Połączenie jest bardzo silne i często jest mylnie interpretowane jako „prawdziwej miłości”. Po pierwsze randki, te pary są opisane przez innych jako „doskonały mecz.” Będą powiedzieć swoim przyjaciołom, że nie może sobie wyobrazić, jest w stanie żyć bez drugiej osoby. Ten szczególny mecz jest tak powszechne, że nie mam wątpliwości, że większość czytelników będzie w stanie natychmiast zidentyfikować takich ludzi w swoim kręgu przyjaciół.

Wpis zawdzięczamy