Pages Menu
Categories Menu

pilka siatkowa glowami cda

pilka siatkowa glowami cda

Jeśli jedna osoba potrzebuje innego potwierdzić ją, bo nie czuje się na tyle dobrze, ona będzie przyciągać do kogoś, kto zapewni to wsparcie emocjonalne. Jeżeli dana osoba ma trudności zarządzającą jego niepokój i ma lęk przed samotnością, on wygląda na kogoś, kto wydaje się być stabilny i wytrzymały.

Dialog ten może być słyszany w interakcji pomiędzy współzależne partnerów:

Kim: „Och Nie patrzę tak brzydki dzisiaj ja zawsze wyglądam grubo?”.

Jim: „Nie, nie, myślę, że jesteś piękna!”

Kim: „Mówisz tak, że aby być miła.”

Jim: „Jestem bardzo zaniepokojony, mój szef jest totalnie w moim przypadku.”

pilka siatkowa glowami cda

Kim: „Nie martw się Jesteś świetny w swojej pracy Twój szef jest tylko ból!”.

Jim: „Obawiam się, że zamierza mnie zwolnić!”

Kim: „. Oh kochanie, chodź tutaj, poczujesz się lepiej są zbyt dobre dla tego zadania.”

Kiedy Kim poniża swojego własnego wyglądu, Jim natychmiast reaguje podnieść jej niską samoocenę. Gdy Jim wyraża obawę, że skacze i oczernia szefa, zamiast pomóc mu rozwiązać jego problemów dylemat. Obaj zmagają się z shinysyl ich niezdolność do zarządzania własnych potrzeb emocjonalnych.

Ta spółdzielnia dynamiczna działa dobrze na początku. Jak każda osoba nadal spełnia wymagania nawzajem, oboje czują się świetnie, jakby na wysokim życiu. Oni naprawdę wydają się być „idealnym” mecz. Jednak, jak podkreśla życia zaczynają wpływać na parę, to jest nieuniknione, że każdy członek nie będzie w stanie dostarczyć na potrzeby drugiej strony. Relacja zacznie się ślizgać.

Jak każdy partner nie konsekwentnie zaspokoić potrzeby emocjonalne drugiego: argumenty, rozczarowanie i złość zaczynają nastąpić. Ostatecznie „doskonały” związek zaczyna się rozpadać. Ponieważ są one niepełne bez drugiego, każdy poczuje się pilną potrzebę cięcia i uruchomić, aby spotkać kogoś lepiej nadaje się do nich.
Wpis zawdzięczamy