Pages Menu
Categories Menu

pilka siatkowa plazowa rio

pilka siatkowa plazowa rio

Poway, Kalifornia – miasto w Kraju

Nowoczesne miasto słynie rustykalnym uroku, Poway, California usytuowany jest w centrum San Diego County. Z różnych możliwości nieruchomości, liczne możliwości rekreacji, a także fenomenalnego systemu szkolnego, bliskość Poway szybko staje się jednym z odcinków premier południowej Kalifornii.

Wspólnota Mieszkaniowa w najlepszym wydaniu

Większość Poway nieruchomości jest przeznaczony dla tych, którzy pracują w okolicach najbliższej okolicy. Właściwości obejmują różnorodną mieszankę, z tradycyjnymi i nowoczesnymi zamontowany i domów jednorodzinnych, niestandardowe budowy domów, mieszkań, kamienic i wspólnot mieszkaniowych tworzących wspólnotę. Dzielnice Poway są uważane podmiejskich, ale wiele z ziemi, skoncentrowana jest w otwartym terenie. Wiele domów budowane są na dużych partii, niektóre strefowego dla koni, produkujących osiedli konnych. Nowsze własności nieruchomości przeznaczone są w nowoczesne udogodnienia, ale nadal zachować słynny rustykalny urok okolicy.

Przeciętny dom w tym regionie sprzedaje za około $ 860.000. Cena ta obejmuje domów jednorodzinnych, wspólnot mieszkaniowych i kamienic. ceny te mogą zależeć od wielu funkcji, takich konstrukcji domu, i jego lokalizacji.

Możliwości rekreacyjne

Ta rodzina-centered obszar jest wypełniony licznymi atrakcjami rekreacyjnymi. Old Poway Park znajduje się w centrum gminy, i jest gospodarzem wielu znaczących wydarzeń w ciągu roku. pokazy rzemieślnicze, targowiska rolnika i pokazy kowalskie, to tylko kilka specjalnych imprezach organizowanych w parku. Old Poway Park jest kawałek nieruchomości dyskutowane nawet dalszego rozwoju. Miasto Poway rozważa dodanie pola softball i centrum sztuki do parku, jak również dodatkowe chodniki i parking dla łatwiejszego dostępu publicznego.

W słoneczne niebo i łagodnym klimatem, mieszkańcy gminy mają szczęście korzystać z zajęć na zewnątrz przez cały rok.
Wpis zawdzięczamy